نام زیرپورتال :آذربایجان غربی
اطلاعیه - انتشارات

1398/5/17 پنجشنبه

متن پیام تبریک مدیرکل امور اقتصادی و دارائی آذربایجان غربی به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار

داود غفارپور نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارائی استان آذربایجان غربی در پیامی 17 مرداد روز خبرنگار را به جامعه رسانه ای استان تبریک گفت.

متن پیام تبریک مدیرکل امور اقتصادی و دارائی آذربایجان غربی به مناسبت روز خبرنگار به این شرج است:

"بسمه تعالی"

امروزه، جامعه‌ای توسعه‌یافته تلقی می‌شود که بتواند در کنار شاخصه‌های اقتصادی، بر معیارهایی چون آموزش، اطلاعات و عنصر دانایی تأکید کند. در چنین جامعه‌ای، رسانه‌ها و به‌ویژه مطبوعات با تولید و توزیع مطلوب اطلاعات، نقش اساسی در توسعه ایفا می‌کنند.
هفدهم مرداد، برگ زرینی از تقویم رسانه و فرصت مغتنمی برای بیان اهمیت خبر و روزنامه‌نگاری و نیز ارج نهادن به تلاش و مسئولیت رسانه‌نگاران بعنوان پرچم‌داران وادی قلم و آگاهی‌بخشی است.
رسانه‌نگاران قاصدان امین، راویان صدیق اطلاعات و اخبار و تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و تصویرگر زمان خویش هستند که با سخت‌کوشی بعنوان طلایه‌داران عرصه خبر، سعی در آگاه نمودن اذهان مردم جامعه خویش دارند.
اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ امور اقتصادی و دارائی استان، ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و دیگر شهیدان والامقام اقلیم اندیشه و قلم و ارج نهادن به تلاشهای ارزنده تمامی سفیران آگاهی و امید، فرارسیدن "روز خبرنگار"، روز رعایت حریم قلم و اندیشه، روز حق‌بینی و حق‌نویسی؛ روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک‌اندیشی و روز اطلاع‌رسانی با سلاح قلم را به تمامی دست اندرکاران خستگی ناپذیر صحنه اطلاع‌رسانی، بویژه خبرنگاران استان تبریک و تهنیت عرض می‌نمائیم.

داود غفارپور
نماینده وزیر و مدیرکل

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^